Konsultacje społeczne: Jaki plac Centralny?
Warsztat konsultacyjny

  • Konsultacje społeczne: Jaki plac Centralny?

Jaki plac Defilad?

Na placu Defilad powstaną budynki Muzeum Sztuki Nowoczesnej i teatru TR Warszawa. To sprawi, że plac się zmieni. Poznaj pięć projektów konkursowych na plac w nowej odsłonie. Powiedz, co o nich myślisz. Twoje uwagi wpłyną na to, jaki w przyszłości będzie ten plac.

Wszystkie osoby zainteresowane przyszłością placu mogą wziąć udział w konsultacjach wybranych projektów: warsztatach konsultacyjnych dla dorosłych oraz dla młodzieży, giełdzie projektów, konsultacjach na wystawie pokonkursowej oraz konsultacjach on-line.

Podczas tego spotkania opowiemy o tym co według założeń może powstać na placu i jakie warunki musi spełniać zwycięski projekt - czyli o wytycznych konkursowych. Uczestnicy poznają 5 najlepszych projektów na plac. Zostaną omówione i zaprezentowane w taki sposób, aby były zrozumiałe i czytelne dla każdego. Potem, przy stolikach porozmawiamy o każdym z nich, poszukując tych pomysłów i rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się na placu. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.