Gospodarze oprowadzają

• Gospodarze oprowadzają
    fot. Bartosz Stawiarski

Każdy ze spacerów na placu Defilad poprowadzi przedstawiciel innej lokalnej instytucji, dzięki czemu warszawiacy poznają różne spojrzenia na tę centralną przestrzeń publiczną Warszawy, jej historię, kształt i program.

O placu opowiedzą przedstawiciele: Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, Muzeum Warszawy, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, STUDIO teatrgalerii, Teatru Dramatycznego, Pałacu Kultury i Nauki, Cafe Kulturalnej oraz członkowie zespołu kuratorskiego festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE 9.

Spacery:

• 16 września, godz. 13.00: Ewelina Dudziak (PKiN), Tomasz Fudala (MSN) – spacer połączony ze zwiedzaniem sal wystawowych Pałacu Kultury i Nauki

• 16 września, godz. 15.00: Arleta Mądra (TD), Artur Jerzy Filip (MSN)

• 16 września, godz. 17.00: Ewa Perlińska-Kobierzyńska (MW), Szymon Maliborski (MSN)

• 17 września, godz. 13.00: Marlena Happach (BAiPP), Joanna Mytkowska (MSN)

• 17 września, godz. 15.00: Agnieszka Łabuszewska (Kulturalna), Tomasz Fudala (MSN)

• 17 września, godz. 17.00: Aldona Machnowska-Góra (STUDIO), Roman Pawłowski (TR),
    Marcel Andino Velez (MSN)

Miejsce zbiórek: przy Kiosku Lustrzanym na placu Defilad