Plac muzyki: czego i jak chcemy słuchać na przyszłym placu Centralnym?
    Obywatelska burza mózgów

    Obywatelska burza mózgów na temat prac, które przeszły do finału międzynarodowego konkursu na zagospodarowanie centralnej części placu Defilad i muzycznego kontekstu tych projektów.

    (Międzynarodowy konkurs na opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej placu Centralnego zorganizowany został przez Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy).

    Dlatego też chcemy porozmawiać z Wami o muzyce na przyszłym placu Centralnym. Jak i czego chcemy na nim słuchać? Jakie muzyczne tradycje ma plac Defilad i jak chcemy je rozwijać? Czy chcemy na nim tańczyć, śpiewać, grać, słuchać wielkich gwiazd w formule masowych koncertów, brać udział w koncertach kameralnych? Słuchać muzyków ulicznych? Porozmawiajmy o tym. Włączcie się - bez względu na to, czy jesteście ekspertami w dziedzinie muzyki czy jej fanami, miłośnikami rytmów czy ich twórcami. Plac Centralny będzie reprezentatywną przestrzenią naszego miasta, a więc i naszą wizytówką, a muzyka nadaje rytm momentom, które spędzamy w mieście sami i wspólnie. Jest coś na rzeczy!

    Zobacz także: